Son Dakika :
Home » , , » Bizim Özel Ders ile Özel Ders ve Özel Ders İlanları

Bizim Özel Ders ile Özel Ders ve Özel Ders İlanları

Bizimozelders.Com sitesi özel ders konusunda velilere büyük kolaylıklar sağlıyor. En uygun özel ders fiyatları ile en kaliteli özel ders veren öğretmenleri Bizimozelders.Com sitesinde bulabilirsiniz.

Bizimozelders.Com sitesi en tecrübeli özel ders öğretmenlerini bulabileceğiniz ve çocuğunuzun derslerine en etkili şekilde katkı sağlayabileceğiniz bir Özel Ders sitesinidir.

Bizimozelders.Com sitesini mutlaka inceleyiniz.

Size En Yakın Ders Verenler
Arama yaptığınızda sadece seçtiğiniz bölgede özel ders verebilecek hocalar ilçelere göre listelenir.

Boğaziçili abiler ablalar
Boğaziçi Üniveritesi mezunu ve öğrencilerinden evinizde talep ettiğiniz tüm dersleri evinizde size özel olarak veriyoruz.

 Matematik Özel Ders
En çok talep edilen matematik özel dersini veriyoruz. Tüm sınıflara matematik derslerini evinizde veriyoruz. En iyi matematik özel ders verenler sitemizde.

Size özel kampanyalarımız
Özel ders almak isteyen velilere sunduğumuz kampanyaları buradan takip edebilirsiniz. Özel ders ilanları ve özel ders fiyatları için bu bölümü kullanabilirsiniz..

İlköğretim-Lise Öğrencilerine
Deneyimli Eğitimcilerden oluşan bir kadromuz var.Konularına hakim, test tekniğini bilen, okul müfredatlarını iyi inceleyen bir ekibiz.

Özel Ders ilanları
Özel ders ilanları için özel ders verenleri ilçeye , derslere ve cinsiyete göre arama yapabilirsiniz. Gelen listeden sizin için en uygun öğretmen adaylarına mesaj yollayabilirsiniz.


HAKKIMIZDA KISA BİLGİ

Boğaziçi Eğitim olarak özel ders hizmetlerimizi 2001 yılından beri sürdürmekteyiz.İlköğretim ve Lise öğrencilerine evinizde özel ders sloganıyla yola çıktık. Bugune kadar 1000lerce öğrenciye özel ders verdik, onların başarılı olmalarında az da olsa katkımız olduğuna inanıyoruz. 2001 yılından bu yana binlerce ilköğretim ve lise öğrencisinin okul derslerinde, SBS ve üniversiteye hazırlık programlarında hayatlarında önemli katkılarda bulunduk. Özel dersi eğitimin bir parçası haline getirip , öğrencilerin kariyerlerinde önemli bir iz bıraktığımızı düşünüyoruz.Özel derste başarıyı yakalamak için en önemli kriter doğru eğitimci ile çalışmaktır.Öğretme, yetenek işidir. Eğitimci olarak , bildiklerimizi öğrencinin anlayacağı şekilde aktarmak temel hedefimizdir. Bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz, bilgi değil, bilgiyi aktarma metodumuzdur. Bilgi, günümüzde tek başına bir işe yaramıyor, önemli olan o bilgiyi kullanabilmektir.Başarı asla tesadüfi değildir. Öğrencinizin başarıya ulaşması için doğru kişiler ile tanışmanız çok önemlidir. Bundan önce de birçok velimize sağlamış olduğumuz imkanları, size de sunmak isteriz.

Öğrencinizi başarıya ulaştırmak için bugun bir adım atın.

ÖZEL DERS SİSTEMİMİZ NASIL İŞLİYOR ?

BOĞAZİÇİ EĞİTİMİ ARIYORSUNUZ
Boğaziçi Eğitim'i aradığınızda, sizi güçlü, sıcak ve işine hakim eğitimci arkadaşlarımızın sesi karşılar, sizi doğru bir şekilde yönlendirmek için hemen sizden öğrenciniz ile ilgili birkaç soru sorarlar. Bizim için önemli olan, öğrencinizin sınıfı, eksik olduğu ders ya da dersler yanında, öğrenciniz hakkında bize vereceğiniz bilgilerdir. Eğitmen arkadaşlarımız sizden aldıkları, bilgiler dahilinde sizi öğretmen arkadaşımız ile tanıştırırlar. Öğretmen arkadaşımızı belirlemede kriterimiz, öğrencinize maksimum fayda sağlayabilecek ve size yakın oturan olmasıdır. Çok uzaktan gelecek bir öğretmen adayının, öğrencinize verecek çok şeyi kalmayabilir.

ÖĞRETMEN ARKADAŞIMIZ SİZİ ARIYOR
Öğretmeniniz sizi arıyor, sizin vermiş olduğunuz bilgileri teyid edip, sizden adres bilgilerinizi talep ediyor. Kararlaştırmış olduğunuz gün ve saatte öğretmenimiz, vermiş olduğunuz adrese , ders vermek için geliyor.

ÖĞRETMEN DERSE GELİYOR
Boğaziçi Eğitim'de öğretmenler, derse hazırlıklı ve dokuman ile gelirler. Eğer öğrenciniz yazılı sınavlara hazırlık yapıyorsa, çıkmış yazılı sorularını öğrenciye getirerek , öğrenciniz henüz sınavlara girmeden sınav sorularının benzerlerini çözmüş oluyoruz. Bu da başarıyı getirmektedir.

DERS SONRASI BİLGİLENDİRME
Boğaziçi Eğitim olarak, ders sonrasında öğretmen arkadaşımız, öğrenciniz ile ilgili genel bir değerlendirme sunar. İşlenen ders hakkında ve öğrencinizin performansı hakkında sizi bilgilendirir. Gerekli olduğu takdirde, ödev verir ve ödevlerin takibini yapar.

AYLIK BİLGİLENDİRME FORMLARI
Boğaziçi Eğitim sizlere Aylık Bilgilendirme Formlarını internet ortamından yollar. Bu formlarda, ders tarihini, işlenen dersi, işlenen konuyu, öğrencinizin dersteki performansını, ve öğretmenin öğrenciniz ile ilgili değerlendirmesini bulabilirsiniz.


İletişim adresleri:
Telefon: 0 533 655 84 25
Mesaj Gönderin: http://www.bizimozelders.com/iletisim.asp
Bu haberi paylaş :

Yorum Gönder

 
Destek : Harika Siteler | | HarikaSiteler
Copyright © 2012. Haber1 - All Rights Reserved
TEMA Harika Siteler FİRMA HarikaSiteler